Maldivy


Jemný biely piesok, azúrové more a belasá obloha - pohľad, ktorý Vás nikdy neomrzí. 
Nad morskou hladinou nájdete malebné ostrovčeky s bohatou tropickou zeleňou,
a pod morskou hladinou nádherné koraly a úchvatný morský život.
Maldivy sú skutočne dokonalým tropickým únikom od každodenných starostí.
 
Našim klientom sa snažíme dopriať v tomto tropickom raji pocit súkromia,
do ponuky preto vyberáme výnimočné rezorty,
             málo známe na domácom trhu.            


Privátne poznávacie zájazdy

Autentický program
Jedineční sprievodcova
Individuálny termín

Klasické itineráre poznávacích zájazdov kopírujú cestovné kancelárie a turisti po celom svete. Súčasťou programu sú prehliadky všetkých turistických atrakcií a návštevy obchodov so suvenírmi.

Cestovanie s Pan Asia je veľmi odlišné. V Ázii sme doma už od roku 1996 a každú destináciu, ktorú nájdete v našej ponuke sme dôkladne precestovali. Itineráre našich poznávacích zájazdov sú starostlivo pripravené, tak aby ste čo najmenej času strávili presunmi a čo najviac času spoznávaním nádherných, autentických miest. Samozrejme navštívite aj najznámejšie turistické pamiatky, avšak inak ako bežní turisti.

Naši starostlivo vyberaní sprievodcovia venujú len Vám a zavedú Vás na miesta, kam sa bežní turisti nedostanú.

V Pan Asia veríme že dobrý sprievodca je najmä "storyteller" – rozprávač príbehov. Základné informácie nájdete v každom turistickom sprievodcovi. Len sprievodca s láskou k histórii, dedičstvu, a kultúre svojej krajiny Vás zaujme príbehmi z čias dávno minulých, rozosmeje Vás zaujímavými tradíciami a zvykmi. Zoberie Vás na miesta, kde iných turistov nestretnete… Pokladám za veľké šťastie že som počas nášho života v Ázii a následne počas našich častých ciest mala možnosť zoznámiť s takýmito skvelými ľuďmi. Či už je to Joann v malajskom Georgetowne, Das v Kuala Lumpur, Apai na Borneu, Adam v Sajgone, Suyasa na Bali, Bandula na Srí Lanke, Young v Kamboži a ďalší…

Poznávanie Ázie v spoločnosti takých ľudí je jedinečným zážitkom, ktorí klienti klasických CK nepoznajú.

Vďaka konceptu individuálnych poznávacích zájazdov si naši klienti sami volia termíny kedy im cestovanie vyhovuje. Nikdy neorganizujeme skupinové zájazdy, ktoré by predávali cestovné agentúry po celom Slovensku. Každý náš pobyt je dovolenka šitá na mieru.

Sezóna: november - apríl
Dĺžka pobytu: 12 dní / 10 nocí
Destinácie: Maldivy | Kandy | kultúrny trojuholník ( Sigiriya, Polonnaruwa, Anuradhapura)
3 230 €
Sezóna: celý rok
Dĺžka pobytu: 14 dní / 12 nocí
Destinácie: Maldivy | kultúrny trojuholník | čajové plantáže | Kandy | Nuwara Eliya | Ella | NP Yala |

Dovolenky pri mori & ubytovanie počas poznávania

Nové rezorty, ktoré sme pre Vás počas nedávnej pracovnej cesty v Ázii vybrali Vám radi predstavíme osobne, počas konzultácie.

Vo všetkých rezortoch sme bývali
Jedinečné ubytovanie
Podrobné informácie

Zamestnanci klasických cestovných kancelárií sa zúčastňujú tzv. infociest, počas ktorých každý deň navštevujú množstvo rezortov.

V Pan Asia sa klasických infociest nezúčastňujeme, v každom rezorte v našej ponuke sme bývali, aby sme mali možnosť vycítiť atmosféru a vyskúšať kvalitu služieb, zvyčajne niekoľko nocí.

V Pan Asia milujeme kvalitné cestovanie a jedinečné ubytovanie. Počas našich pravidelných ciest do našej ponuky vyberáme butikové rezorty s vynikajúcimi službami a individuálnym prístupom, jedinečné rezorty so zaujímavou architektúrou a interiérovým dizajnom, Heritage hotely a rezorty s históriou siahajúcou do obdobia kolónií a jedinečnou atmosférou. Našim klientom radi dodávame pocit jedinečnosti, do ponuky preto vyberáme rezorty, ktoré sú na Slovensku takmer neznáme.

Zaujal Vás rezort v našej ponuke? Vďaka našim znalostiam a skúsenostiam môžeme našim klientom poskytnúť informácie do najmenších podrobností. Ktorá izba má najkrajší výhľad, v ktorej časti ostrova je najlepšie šnorchlovanie? Podrobný popis rezortu píšeme nielen o štandardných informáciách, ale opisujeme aj našu skúsenosť. Atmosféru v rezortoch zachycujú videá, urobené počas našich pobytov.

Sezóna: celý rok
Dĺžka pobytu: 10 dní / 8 nocí
Typ: vilka v záhradách
2 090 €
Sezóna: celý rok
Dĺžka pobytu: 10 dni / 8 noci
Typ: vilka nad morom
3 175 €
Sezóna: celý rok
Dĺžka pobytu: 10 dni / 8 noci
Typ: vilka nad morom
4 855 €
Sezóna: celý rok
Dĺžka pobytu: 10 dni / 8 noci
Typ: vilka na pláži
5 400 €
Sezóna: celý rok
Dĺžka pobytu: 10 dni / 8 noci
Typ: vilka na pláži
4 060 €
Sezóna: celý rok
Dĺžka pobytu: 10 dni / 8 noci
Typ: vilka na pláži
4 870 €
Sezóna: celý rok
Dĺžka pobytu: 10 dni / 8 nocí
Typ: vilka na pláži
3 560 €
Sezóna: celý rok
Dĺžka pobytu: 10 dní / 8 nocí
Typ: vilka nad morom
6 580 €